Pieskovanie - otryskávanie povrchov za dobrú cenu - Pezinok a okolie

Pieskovanie Pezinok a okolie. Pieskovanie je síce stará ale čarovná technológia, ktorá dokáže vdýchnuť dušu úplne starým a veciam …

Sme profesionálna firma na pieskovanie – otryskávanie všetkých možných povrchov. Ponúkame komplexné služby od A po Z. K dispozícii máme aj mobilné pieskovanie – t.j. s kompletnou technikou prídeme až za Vami a vodné pieskovanie – tlakom vody. Disponujeme pieskovacou technikou aj na tie najväčšie zákazky. Kvalita a dobrá cena.

Pieskovanie Pezinok

Čo je to vlastne pieskovanie - otryskávanie ? Úprava povrchov pieskovaním v okrese Pezinok

V dnešnej dobe pieskovanie – otryskávanie je veľmi rozšírená technológia na úpravu tvrdých povrchov.  Pieskovaním myslíme vlastne čistenie povrchov zrnkami, ktoré dopadajú na predmet z trýskacieho prostriedku a dokonale ho vybrúsia.

Tento názov pochádza z  minulosti, keď sa používal v tejto technológii pieskok, ktorý je už so zdravotných dôvodov zakázaný. Pieskovanie by sme mohli presnejšie nazvať otryskávanie – tryskanie, nakoľko na trýskanie povrchov sa už používajú rôzne prostriedky a materiály. Hlavným cieľom technológie pieskovania je odstrániť nečistoty ako je hrdza z kovov,  rôzne povlaky apod. z povrchu predmetov a vytvoriť pefektnú mikrogeometriu povrchu. Ak sa uvedené nečistoty neodstránia, môžu spôsobiť opätovné hrdzavenie alebo iné poškodenie vo  veľmi krátkom čase.

MODRA, PEZINOK, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

Pieskovanie dokonale pripravíme každý povrch na ďaľšiu úpravu - disponujeme aj vodným pieskovaním (otryskávanie vodou) pre bezprašné otrýskanie.

Starý hrdzavý náter? Pre pieskovačov to nie je žiadny problém! Máte doškrabané disky a nechcete kupovať nové? Pieskovanie je najúčinnejšia technológia na zbavenie materiálu starej farby, hrdze, poprípade zdrsnenia nového materiálu zo železa, hliníku, antikoru, mosadze, bronzu…

Pieskovaním sa zaoberáme už viac ako 5 rokov. Za tú dobu sme si vybudovali profesionálny tím. Poskytujeme komplexné služby – od mobilného otryskávania až po finalizáciu povrchov – pokovovaním. Disponujeme aj pieskovaním vodou – je vhodné tam, kde sa vyžaduje bezprašné prostredie – toto vodné pieskovanie za mokra je vhodné v interiéroch napr. v bytoch, domoch, firmách a pod.  Pieskovanie u nás je rýchlo & výhodne.

Pieskujeme drevo, kov, betón, hroby, veterány, staré brány, oceľové konštrukcie, fasádne prvky, drevenné konštrukcie, podvozky, betonárky, zásobníky a silá, dlažby   a všetko čomu chcete vdýchnúť novú dušu …

Pôsobníme v Pezinku a okolí. (Modra, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk). Pre práce väčšieho rozsahu disponujeme mobilným pieskovaním.

Po vypieskovaní predmetu dosiahneme maximálnu kvalitu povrchu bez toho, aby zmenil tvar.

Otryskávanie kovov (vodné - trýskanie tlakom vody) a iných tvrdých povrchov v Pezinku

Otryskávanie – trýskanie, je technologický postup opracovania povrchu najrôznejších, obvykle tvrdých, materiálov prúdom abrazívnych častíc.

Najviac sa ako abrazívum používajú pre tvrdé materiály oceľové broky, oceľový granulát, kremičitý piesok, oceľová drť alebo keramické mikroguličky pre mäkké materiály.

Pieskovanie sa používa aj pri čistení materiálu pred povrchovou úpravou napr. lakovaním pretože dokonale odstraňuje stopy po obrábaní materiálu.

Pieskovanie - otryskávanie je možné využiť na :

Pieskujeme viac ako rokov
+
Zrealizovaných zákaziek
+
Spokojnosť zákazníkov
%

Poskytujeme služby od A po Z samozrejme za výhodné ceny. Otryskávanie v okrese Pezinok.

V pieskovaní sme ako doma a robíme to s potešením