Pieskovanie Pezinok - otryskávanie povrchov

Pieskovanie Pezinok a okolie. Pieskovanie je s├şce star├í ale ─Źarovn├í technol├│gia, ktor├í dok├í┼że vd├Żchnu┼ą du┼íu ├║plne star├Żm a veciam …

Sme profesion├ílna firma na pieskovanie – otrysk├ívanie v┼íetk├Żch mo┼żn├Żch povrchov. Pon├║kame komplexn├ę slu┼żby od A po Z. K dispoz├şcii m├íme aj mobiln├ę pieskovanie – t.j. s kompletnou technikou pr├şdeme a┼ż za Vami a vodn├ę pieskovanie – tlakom vody. Disponujeme pieskovacou technikou aj na tie najv├Ą─Ź┼íie z├íkazky. Kvalita a dobr├í cena.

Pieskovanie Pezinok

─îo je to vlastne pieskovanie - otrysk├ívanie ? ├Üprava povrchov pieskovan├şm v Pezinku a okol├ş.

V dne┼ínej dobe pieskovanie – otrysk├ívanie je ve─żmi roz┼í├şren├í technol├│gia na ├║pravu tvrd├Żch povrchov.┬á Pieskovan├şm mysl├şme vlastne ─Źistenie povrchov zrnkami, ktor├ę dopadaj├║ na predmet z tr├Żskacieho prostriedku a dokonale ho vybr├║sia.

Tento n├ízov poch├ídza z┬á minulosti, ke─Ć sa pou┼ż├şval v tejto technol├│gii pieskok, ktor├Ż je u┼ż so zdravotn├Żch d├┤vodov zak├ízan├Ż. Pieskovanie by sme mohli presnej┼íie nazva┼ą otrysk├ívanie – tryskanie, nako─żko na tr├Żskanie povrchov sa u┼ż pou┼ż├şvaj├║ r├┤zne prostriedky a materi├íly. Hlavn├Żm cie─żom technol├│gie pieskovania je odstr├íni┼ą ne─Źistoty ako je hrdza z kovov,┬á r├┤zne povlaky apod. z povrchu predmetov a vytvori┼ą pefektn├║ mikrogeometriu povrchu. Ak sa uveden├ę ne─Źistoty neodstr├ínia, m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą op├Ątovn├ę hrdzavenie alebo in├ę po┼íkodenie vo┬á ve─żmi kr├ítkom ─Źase.

Pieskovanie dokonale priprav├şme ka┼żd├Ż povrch na ─Ća─ż┼íiu ├║pravu - disponujeme aj vodn├Żm pieskovan├şm (otrysk├ívanie vodou) pre bezpra┼ín├ę otr├Żskanie.

Star├Ż hrdzav├Ż n├íter? Pre pieskova─Źov to nie je ┼żiadny probl├ęm! M├íte do┼íkraban├ę disky a nechcete kupova┼ą nov├ę? Pieskovanie je naj├║─Źinnej┼íia technol├│gia na zbavenie materi├ílu starej farby, hrdze, popr├şpade zdrsnenia nov├ęho materi├ílu zo ┼żeleza, hlin├şku, antikoru, mosadze, bronzu…

Pieskovan├şm sa zaober├íme u┼ż viac ako 5 rokov. Za t├║ dobu sme si vybudovali profesion├ílny t├şm. Poskytujeme komplexn├ę slu┼żby – od mobiln├ęho otrysk├ívania a┼ż po finaliz├íciu povrchov – pokovovan├şm. Disponujeme aj pieskovan├şm vodou – je vhodn├ę tam, kde sa vy┼żaduje bezpra┼ín├ę prostredie – toto vodn├ę pieskovanie za mokra je vhodn├ę v interi├ęroch napr. v bytoch, domoch, firm├ích a pod.┬á Pieskovanie u n├ís je r├Żchlo & v├Żhodne.

Pieskujeme drevo, kov, bet├│n, hroby, veter├íny, star├ę br├íny, oce─żov├ę kon┼ítrukcie, fas├ídne prvky, drevenn├ę kon┼ítrukcie, podvozky, beton├írky, z├ísobn├şky a sil├í, dla┼żby ┬á a v┼íetko ─Źomu chcete vd├Żchn├║┼ą nov├║ du┼íu ÔÇŽ

P├┤sobn├şme v Pezinku a okol├ş. (Modra, Sv├Ąt├Ż Jur, B├ího┼ł, Budmerice, ─îast├í, Do─żany, Dubov├í, Jablonec, Limbach, P├şla, Slovensk├Ż Grob, ┼áenkvice, ┼átefanov├í, Vini─Źn├ę, Vinosady, Vi┼ítuk). Pre pr├íce v├Ą─Ź┼íieho rozsahu disponujeme mobiln├Żm pieskovan├şm.

Po vypieskovan├ş predmetu dosiahneme maxim├ílnu kvalitu povrchu bez toho, aby zmenil tvar.

Otrysk├ívanie kovov (vodn├ę - tr├Żskanie tlakom vody) a in├Żch tvrd├Żch povrchov v Pezinku

Otrysk├ívanie – tr├Żskanie, je technologick├Ż postup opracovania povrchu najr├┤znej┼í├şch, obvykle tvrd├Żch, materi├ílov pr├║dom abraz├şvnych ─Źast├şc.

Najviac sa ako abraz├şvum pou┼ż├şvaj├║ pre tvrd├ę materi├íly oce─żov├ę broky, oce─żov├Ż granul├ít, kremi─Źit├Ż piesok, oce─żov├í dr┼ą alebo keramick├ę mikroguli─Źky pre m├Ąkk├ę materi├íly.

Pieskovanie sa pou┼ż├şva aj pri ─Źisten├ş materi├ílu pred povrchovou ├║pravou napr. lakovan├şm preto┼że dokonale odstra┼łuje stopy po obr├íban├ş materi├ílu.

Pieskovanie - otrysk├ívanie je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą na :

+
Pieskujeme viac ako rokov
+
Zrealizovan├Żch z├íkaziek
%
Spokojnos┼ą z├íkazn├şkov

Poskytujeme slu┼żby od A po Z samozrejme za v├Żhodn├ę ceny.

V pieskovan├ş sme ako doma a rob├şme to s pote┼íen├şm

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email
Share on print